Zrcadlo – patinovaný bronz

Zrcadlo v rámu s dekorativní fazetou. Zrcadlo o síle 5 mm. Šíře fazety 35 mm. Šíře rámu 65 mm. Rám zrcadel je vyvinut... více informací »
Zrcadlo - patinovaný bronz
1 399 Kč
Ověřit dostupnost
Zrcadlo v rámu s dekorativní fazetou. Zrcadlo o síle 5 mm. Šíře fazety 35 mm. Šíře rámu 65 mm. Rám zrcadel je vyvinut...

Zrcadlo v rámu s dekorativní fazetou. Zrcadlo o síle 5 mm. Šíře fazety 35 mm. Šíře rámu 65 mm. Rám zrcadel je vyvinut především do vlhkého prostředí, zrcadla je tak možno využít nejen v koupelnách, ale i kdekoliv v interiéru. Lze objednat ve více rozměrech od 42×52 cm až do 112×172 cm (viz varianty produktu). Uvádíme vždy vnější rozměr vč. rámu. Zrcadla dodáváme vždy s trvale nalepenými úchyty pro svislé i vodorovné zavěšení. Tyto typy zrcadel bez úchytů pro zavěšení nedodáváme. Uchycení zrcadel počítá s minimální vůlí 5 mm mezi stěnou a vnitřní částí desky pro lepší ventilaci.

Kvalitní a velmi žádaný produkt Zrcadlo – patinovaný bronz je k dispozici v pohodě tady a teď na našich stránkách v rubrice koupelnová zrcadla. Máme pro vás zcela nové kousky z naší sekce ve slevě. Mezi zákazníky oblíbený výrobce FORLIVING s.r.o. svým zákazníkům nabízí velmi kvalitní sortiment Nakupujte, dokud je zboží sladem. To ale ovšem není vše, u nás vám nabízíme více! Podívejte se taky na další kvalitní zboží od dodavatele FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Neodolatelný výrobek Zrcadlo - patinovaný bronz od známé společnosti FORLIVING s.r.o. získáte zde teď za akční cenu! Nabídka od 1 399 Kč.