Zrcadlo Provence LS2, šedé

Zrcadlo z luxusní kolekce nábytku, která je inspirovaná nezaměnitelným venkovským stylem jihovýchodní Francie. Dopřejte si luxus a nádech historie i... více informací »
Zrcadlo Provence LS2
1 616 Kč
Ověřit dostupnost
Zrcadlo z luxusní kolekce nábytku, která je inspirovaná nezaměnitelným venkovským stylem jihovýchodní Francie. Dopřejte si luxus a nádech historie i...

Zrcadlo z luxusní kolekce nábytku, která je inspirovaná nezaměnitelným venkovským stylem jihovýchodní Francie. Dopřejte si luxus a nádech historie i u vás doma. S kolekcí Provence se váš interiér stane útulným domovem. Kombinace bílého dekoru borovice andersen s tmavým dubem lefkas propůjčují nábytku svěží a lehký vzhled. Jedinečný design je sklouben s vysokou funkčností, takže se nemusíte bát, že váš nový nábytek bude pouze na ozdobu. Každá skříňka nabízí dostatek úložného prostoru, kam umístíte všechny potřebné věci. Originální úchytky dokreslují venkovský charakter nábytku. Ponořte se do kouzelného světa trubadúrů a jejich milostných písní, kterými je oblast Provence vyhlášená. S kolekcí nábytku Provence bude váš domov útulným a hřejivým místem odpočinku. Zrcadlo je v rámu z lamina v šedé barvě. Rozměry: – šířka 82 cm – hloubka 2 cm – výška 82 cm Zrcadlo LS2 je jedním z prvků kolekce Provence v šedé barvě a vybavte si domov přesně dle vašich představ. Nebo si libovolně nakombinujte interiér s bílou variantou kolekce Provence.

Tento neodolatelný výrobek Zrcadlo Provence LS2, šedé můžete sehnat jednoduše tu ve známé rubrice koupelnová zrcadla. Nyní si můžete koupit podobné produkty ve zmiňované sekci za super peníze! Tato značka FORLIVING s.r.o. vás obohatí o vysoce kvalitní zboží. A to je teprve začátek! To ovšem není všechno, náš sortiment je široký! U nás v nabídce totiž najdete více skvělých kousků od výrobce FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Akční a ve slevě výrobek Zrcadlo Provence LS2, šedé od známého výrobce FORLIVING s.r.o. jednoduše získáte na našich stránkách opravdu výhodně. Právě teď jen za 1 616 Kč.