Zrcadlo s fazetou, patinované zlato s krouceným detailem

Zrcadlo s fazetou v rámu o šíři 70 mm v imitaci patinovaného zlata s krouceným detailem. Zrcadlo z vysoce kvalitního materiálu AGC Mirox MNGE -... více informací »
Zrcadlo s fazetou
2 967 Kč
Ověřit dostupnost
Zrcadlo s fazetou v rámu o šíři 70 mm v imitaci patinovaného zlata s krouceným detailem. Zrcadlo z vysoce kvalitního materiálu AGC Mirox MNGE -...

Zrcadlo s fazetou v rámu o šíři 70 mm v imitaci patinovaného zlata s krouceným detailem. Zrcadlo z vysoce kvalitního materiálu AGC Mirox MNGE – ekologicky nezávadného zrcadla nové generace má sílu 4 mm. Rám zrcadel je vyvinut především do vlhkého prostředí, zrcadla však můžete umístit nejen v koupelně, ale i kdekoliv ve vašem interiéru. Toto zrcadlo si můžete objednat ve více rozměrech od 43×53 cm až do 113×173 cm (viz varianty produktu). Uvádíme vždy vnější rozměr vč. rámu. Zrcadla dodáváme vždy s trvale nalepenými úchyty pro svislé i vodorovné zavěšení. Tyto typy zrcadel bez úchytů pro zavěšení nedodáváme.Uchycení zrcadel počítá s minimální vůlí 5 mm mezi stěnou a vnitřní částí desky pro lepší ventilaci.

Velmi žádaný výrobek Zrcadlo s fazetou, patinované zlato s krouceným detailem máte možnost najít prostě tu na našich stránkách ve známé sekci koupelnová zrcadla! Podívejte se na akční kusy z této známé rubriky za extra cenu! Tím ale ovšem naše nabídka nekončí, naše nabídka je široká! Mrkněte na další prověřené zboží od výrobce FORLIVING s.r.o.. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Designový produkt Zrcadlo s fazetou, patinované zlato s krouceným detailem značky FORLIVING s.r.o. můžete najít u nás právě za výprodejovou cenu. Nyní pořídíte jen za 2 967 Kč.