Zrcadlo s fazetou, patinovaný bronz s krouceným detailem

Zrcadlo s fazetou v rámu o šíři 70 mm v imitaci patinovaného bronzu s krouceným detailem. Zrcadlo z vysoce kvalitního materiálu AGC Mirox MNGE -... více informací »
Zrcadlo s fazetou
2 307 Kč
Ověřit dostupnost
Zrcadlo s fazetou v rámu o šíři 70 mm v imitaci patinovaného bronzu s krouceným detailem. Zrcadlo z vysoce kvalitního materiálu AGC Mirox MNGE -...

Zrcadlo s fazetou v rámu o šíři 70 mm v imitaci patinovaného bronzu s krouceným detailem. Zrcadlo z vysoce kvalitního materiálu AGC Mirox MNGE – ekologicky nezávadného zrcadla nové generace má sílu 4 mm. Rám zrcadel je vyvinut především do vlhkého prostředí, zrcadla však můžete umístit nejen v koupelně, ale i kdekoliv ve vašem interiéru. Toto zrcadlo si můžete objednat ve více rozměrech od 43×53 cm až do 113×173 cm (viz varianty produktu). Uvádíme vždy vnější rozměr vč. rámu. Zrcadla dodáváme vždy s trvale nalepenými úchyty pro svislé i vodorovné zavěšení. Tyto typy zrcadel bez úchytů pro zavěšení nedodáváme.Uchycení zrcadel počítá s minimální vůlí 5 mm mezi stěnou a vnitřní částí desky pro lepší ventilaci.

Výjimečný a žádaný produkt Zrcadlo s fazetou, patinovaný bronz s krouceným detailem je k dostání právě zde tady u nás v oblíbené rubrice koupelnová zrcadla. Podívejte se na zcela nové produkty z této populární rubriky z pohodlí domova. To však není vše, nebojte, v nabídce toho máme víc. Podívejte se také na další kvalitní produkty od značky FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce. Mezi zákazníky oblíbená značka FORLIVING s.r.o. pro své zákazníky nabízí top výrobky. Nakupujte výhoděn u nás!

Tento skvělý kus Zrcadlo s fazetou, patinovaný bronz s krouceným detailem od top výrobce FORLIVING s.r.o. snadno naleznete tady a teď právě levně! Akční ceny od 2 307 Kč.