Zrcadlo s fazetou, provensálský dekor s krouceným detailem

Zrcadlo s fazetou v rámu o šíři 70 mm s provensálským dekorem a krouceným detailem. Zrcadlo z vysoce kvalitního materiálu AGC Mirox MNGE - ekologicky... více informací »
Zrcadlo s fazetou
2 534 Kč
Ověřit dostupnost
Zrcadlo s fazetou v rámu o šíři 70 mm s provensálským dekorem a krouceným detailem. Zrcadlo z vysoce kvalitního materiálu AGC Mirox MNGE - ekologicky...

Zrcadlo s fazetou v rámu o šíři 70 mm s provensálským dekorem a krouceným detailem. Zrcadlo z vysoce kvalitního materiálu AGC Mirox MNGE – ekologicky nezávadného zrcadla nové generace má sílu 4 mm. Rám zrcadel je vyvinut především do vlhkého prostředí, zrcadla však můžete umístit nejen v koupelně, ale i kdekoliv ve vašem interiéru. Toto zrcadlo si můžete objednat ve více rozměrech od 43×53 cm až do 113×173 cm (viz varianty produktu). Uvádíme vždy vnější rozměr vč. rámu. Zrcadla dodáváme vždy s trvale nalepenými úchyty pro svislé i vodorovné zavěšení. Tyto typy zrcadel bez úchytů pro zavěšení nedodáváme.Uchycení zrcadel počítá s minimální vůlí 5 mm mezi stěnou a vnitřní částí desky pro lepší ventilaci.

Unikátní a žádaný kousek Zrcadlo s fazetou, provensálský dekor s krouceným detailem seženete teď tu na stránkách v populární kategorii koupelnová zrcadla. Nyní pořídíte nové produkty z naší rubriky za super ceny. Náš sortiment je ale široký, máme v nabídce další zboží značky FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Unikátní a oblíbený kus Zrcadlo s fazetou, provensálský dekor s krouceným detailem od známého výrobce FORLIVING s.r.o. najdete na našich stránkách nyní téměř zdarma! Aktuálně v akci za 2 534 Kč.