Zrcadlo s fazetou, stříbrný barokní ornament

Zrcadlo s fazetou ve stříbrném rámu o šíři 106 mm s barokními ornamenty. Zrcadlo z vysoce kvalitního materiálu AGC Mirox MNGE - ekologicky... více informací »
Zrcadlo s fazetou
2 005 Kč
Ověřit dostupnost
Zrcadlo s fazetou ve stříbrném rámu o šíři 106 mm s barokními ornamenty. Zrcadlo z vysoce kvalitního materiálu AGC Mirox MNGE - ekologicky...

Zrcadlo s fazetou ve stříbrném rámu o šíři 106 mm s barokními ornamenty. Zrcadlo z vysoce kvalitního materiálu AGC Mirox MNGE – ekologicky nezávadného zrcadla nové generace má sílu 4 mm. Rám zrcadel je vyvinut především do vlhkého prostředí, zrcadla však můžete umístit nejen v koupelně, ale i kdekoliv ve vašem interiéru. Toto zrcadlo si můžete objednat ve více rozměrech od 50×60 cm až do 120×180 cm (viz varianty produktu). Uvádíme vždy vnější rozměr vč. rámu. Zrcadla dodáváme vždy s trvale nalepenými úchyty pro svislé i vodorovné zavěšení. Tyto typy zrcadel bez úchytů pro zavěšení nedodáváme.Uchycení zrcadel počítá s minimální vůlí 5 mm mezi stěnou a vnitřní částí desky pro lepší ventilaci.

Hodně prodávaný produkt Zrcadlo s fazetou, stříbrný barokní ornament jde koupit nyní tu na stránkách v populární kategorii koupelnová zrcadla! Nyní si můžete koupit další produkty z této kategorie za internetové ceny! Nebojte, máme toho více, u nás najdete více kousků značky FORLIVING s.r.o.. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Ve slevě tento produkt Zrcadlo s fazetou, stříbrný barokní ornament od značky FORLIVING s.r.o. můžete sehnat u nás teď téměř zdarma! Teď v akci 2 005 Kč.