Zrcadlo s fazetou v rámu, bronzový akvadukt

Zrcadlo s fazetou v bronzovém rámu s akvaduktem o šíři 93 mm. Zrcadlo z vysoce kvalitního materiálu AGC Mirox MNGE - ekologicky nezávadného zrcadla... více informací »
Zrcadlo s fazetou v rámu
3 350 Kč
Ověřit dostupnost
Zrcadlo s fazetou v bronzovém rámu s akvaduktem o šíři 93 mm. Zrcadlo z vysoce kvalitního materiálu AGC Mirox MNGE - ekologicky nezávadného zrcadla...

Zrcadlo s fazetou v bronzovém rámu s akvaduktem o šíři 93 mm. Zrcadlo z vysoce kvalitního materiálu AGC Mirox MNGE – ekologicky nezávadného zrcadla nové generace má sílu 4 mm. Rám zrcadel je vyvinut především do vlhkého prostředí, zrcadla však můžete umístit nejen v koupelně, ale i kdekoliv ve vašem interiéru. Toto zrcadlo si můžete objednat ve více rozměrech od 47×57 cm až do 117×177 cm (viz varianty produktu). Uvádíme vždy vnější rozměr vč. rámu. Zrcadla dodáváme vždy s trvale nalepenými úchyty pro svislé i vodorovné zavěšení. Tyto typy zrcadel bez úchytů pro zavěšení nedodáváme.Uchycení zrcadel počítá s minimální vůlí 5 mm mezi stěnou a vnitřní částí desky pro lepší ventilaci.


Kvalitní a levný kus Zrcadlo s fazetou v rámu, bronzový akvadukt můžete najít také tu na webu umístěný v rubrice koupelnová zrcadla. Vyberte si oblíbené produkty ve zmiňované sekci jednoduše online!

Kvalitní a oblíbený výrobek Zrcadlo s fazetou v rámu, bronzový akvadukt od populárního výrobce FORLIVING s.r.o. jednoduše můžete sehnat zde nyní opravdu výhodně. Cena již od 3 350 Kč.