Zrcadlo s fazetou v rámu, patinovaný bronzový ornament 120 mm

Zrcadlo s fazetou v patinovaném rámu s bronzovými ornamenty o šíři 120 mm. Zrcadlo z vysoce kvalitního materiálu AGC Mirox MNGE - ekologicky... více informací »
Zrcadlo s fazetou v rámu
2 835 Kč
Ověřit dostupnost
Zrcadlo s fazetou v patinovaném rámu s bronzovými ornamenty o šíři 120 mm. Zrcadlo z vysoce kvalitního materiálu AGC Mirox MNGE - ekologicky...

Zrcadlo s fazetou v patinovaném rámu s bronzovými ornamenty o šíři 120 mm. Zrcadlo z vysoce kvalitního materiálu AGC Mirox MNGE – ekologicky nezávadného zrcadla nové generace má sílu 4 mm. Rám zrcadel je vyvinut především do vlhkého prostředí, zrcadla však můžete umístit nejen v koupelně, ale i kdekoliv ve vašem interiéru. Toto zrcadlo si můžete objednat ve více rozměrech od 52×62 cm až do 122×182 cm (viz varianty produktu). Uvádíme vždy vnější rozměr vč. rámu. Zrcadla dodáváme vždy s trvale nalepenými úchyty pro svislé i vodorovné zavěšení. Tyto typy zrcadel bez úchytů pro zavěšení nedodáváme.Uchycení zrcadel počítá s minimální vůlí 5 mm mezi stěnou a vnitřní částí desky pro lepší ventilaci.

Levný produkt Zrcadlo s fazetou v rámu, patinovaný bronzový ornament 120 mm jde získat v pohodě u nás v oblíbené sekci koupelnová zrcadla. Nyní získáte akční produkty z naší sekce za zcela nejnižší cenu. U nás vám nabídneme víc, prozkoumejte u nás také další kvalitní kousky od dodavatele FORLIVING s.r.o.. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Exkluzivní produkt Zrcadlo s fazetou v rámu, patinovaný bronzový ornament 120 mm originál od výrobce FORLIVING s.r.o. snadno pořídíte tady teď se slevou! Nabídka od 2 835 Kč.