Zrcadlo s fazetou v rámu, patinovaný stříbrný ornament 120 mm

Zrcadlo s fazetou v patinovaném rámu se stříbrnými ornamenty o šíři 120 mm. Zrcadlo z vysoce kvalitního materiálu AGC Mirox MNGE - ekologicky... více informací »
Zrcadlo s fazetou v rámu
1 898 Kč
Ověřit dostupnost
Zrcadlo s fazetou v patinovaném rámu se stříbrnými ornamenty o šíři 120 mm. Zrcadlo z vysoce kvalitního materiálu AGC Mirox MNGE - ekologicky...

Zrcadlo s fazetou v patinovaném rámu se stříbrnými ornamenty o šíři 120 mm. Zrcadlo z vysoce kvalitního materiálu AGC Mirox MNGE – ekologicky nezávadného zrcadla nové generace má sílu 4 mm. Rám zrcadel je vyvinut především do vlhkého prostředí, zrcadla však můžete umístit nejen v koupelně, ale i kdekoliv ve vašem interiéru. Toto zrcadlo si můžete objednat ve více rozměrech od 52×62 cm až do 122×182 cm (viz varianty produktu). Uvádíme vždy vnější rozměr vč. rámu. Zrcadla dodáváme vždy s trvale nalepenými úchyty pro svislé i vodorovné zavěšení. Tyto typy zrcadel bez úchytů pro zavěšení nedodáváme.Uchycení zrcadel počítá s minimální vůlí 5 mm mezi stěnou a vnitřní částí desky pro lepší ventilaci.

Hodně žádaný produkt je k získání rovnou tady na našem webu ve známé sekci koupelnová zrcadla! Nyní získáte podobné výrobky z této sekce na pár kliknutí! Významný dodavatel FORLIVING s.r.o. vám nabízí velmi kvalitní sortiment

Unikátní výrobek Zrcadlo s fazetou v rámu, patinovaný stříbrný ornament 120 mm od značky FORLIVING s.r.o. jednoduše získáte tady nyní levně. Nyní lze objednat jen za 1 898 Kč.