Zrcadlo s fazetou v rámu, římský bronz

Zrcadlo v bronzovém rámu o šíři 88 mm. Zrcadlo s fazetou z vysoce kvalitního materiálu AGC Mirox MNGE - ekologicky nezávadného zrcadla nové generace... více informací »
Zrcadlo s fazetou v rámu
1 645 Kč
Ověřit dostupnost
Zrcadlo v bronzovém rámu o šíři 88 mm. Zrcadlo s fazetou z vysoce kvalitního materiálu AGC Mirox MNGE - ekologicky nezávadného zrcadla nové generace...

Zrcadlo v bronzovém rámu o šíři 88 mm. Zrcadlo s fazetou z vysoce kvalitního materiálu AGC Mirox MNGE – ekologicky nezávadného zrcadla nové generace má sílu 4 mm. Rám zrcadel je vyvinut především do vlhkého prostředí, zrcadla však můžete umístit nejen v koupelně, ale i kdekoliv ve vašem interiéru. Toto zrcadlo si můžete objednat ve více rozměrech od 46×56 cm až do 116×176 cm (viz varianty produktu). Uvádíme vždy vnější rozměr vč. rámu. Zrcadla dodáváme vždy s trvale nalepenými úchyty pro svislé i vodorovné zavěšení. Tyto typy zrcadel bez úchytů pro zavěšení nedodáváme.Uchycení zrcadel počítá s minimální vůlí 5 mm mezi stěnou a vnitřní částí desky pro lepší ventilaci.

Vysoce kvalitní kousek máte možnost koupit rovněž tu na webu v oblíbené sekci koupelnová zrcadla. Nyní najdete podobné produkty z naší kategorie z pohodlí domova. Tím ale naše nabídka nekončí, u nás toho najdete mnohem více. Máme v nabídce další vybrané kousky značky FORLIVING s.r.o.. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento velmi oblíbený produkt Zrcadlo s fazetou v rámu, římský bronz originál od značky FORLIVING s.r.o. najdete teď téměř zdarma. Aktuálně v akci za 1 645 Kč.