Zrcadlo s fazetou v rámu, stříbrný ornament

Zrcadlo s fazetou v rámu se stříbrnými ornamenty o šíři 109 mm. Zrcadlo z vysoce kvalitního materiálu AGC Mirox MNGE - ekologicky... více informací »
Zrcadlo s fazetou v rámu
2 022 Kč
Ověřit dostupnost
Zrcadlo s fazetou v rámu se stříbrnými ornamenty o šíři 109 mm. Zrcadlo z vysoce kvalitního materiálu AGC Mirox MNGE - ekologicky...

Zrcadlo s fazetou v rámu se stříbrnými ornamenty o šíři 109 mm. Zrcadlo z vysoce kvalitního materiálu AGC Mirox MNGE – ekologicky nezávadného zrcadla nové generace má sílu 4 mm. Rám zrcadel je vyvinut především do vlhkého prostředí, zrcadla však můžete umístit nejen v koupelně, ale i kdekoliv ve vašem interiéru. Toto zrcadlo si můžete objednat ve více rozměrech od 50×60 cm až do 120×180 cm (viz varianty produktu). Uvádíme vždy vnější rozměr vč. rámu. Zrcadla dodáváme vždy s trvale nalepenými úchyty pro svislé i vodorovné zavěšení. Tyto typy zrcadel bez úchytů pro zavěšení nedodáváme.Uchycení zrcadel počítá s minimální vůlí 5 mm mezi stěnou a vnitřní částí desky pro lepší ventilaci.


Výjimečný a žádaný produkt můžete koupit prostě tady u nás v oblíbené kategorii koupelnová zrcadla! Máme pro vás další produkty z naší rubriky za příznivou cenu! Značka FORLIVING s.r.o. dodává vysoce kvalitní sortiment.!

Tento skvělý produkt Zrcadlo s fazetou v rámu, stříbrný ornament pocházející od značky FORLIVING s.r.o. můžete koupit právě nyní na našich stránkách skutečně levně! Výhodně za cenu 2 022 Kč.