Zrcadlo v rámu, bronzový monogram

Zrcadlo v bronzovém rámu s monogramem o šíři 101 mm. Zrcadlo bez fazety z vysoce kvalitního materiálu AGC Mirox MNGE - ekologicky nezávadného zrcadla... více informací »
Zrcadlo v rámu
Zrcadlo v bronzovém rámu s monogramem o šíři 101 mm. Zrcadlo bez fazety z vysoce kvalitního materiálu AGC Mirox MNGE - ekologicky nezávadného zrcadla...

Zrcadlo v bronzovém rámu s monogramem o šíři 101 mm. Zrcadlo bez fazety z vysoce kvalitního materiálu AGC Mirox MNGE – ekologicky nezávadného zrcadla nové generace má sílu 4 mm. Rám zrcadel je vyvinut především do vlhkého prostředí, zrcadla však můžete umístit nejen v koupelně, ale i kdekoliv ve vašem interiéru. Toto zrcadlo si můžete objednat ve více rozměrech od 49×59 cm až do 83×163 cm (viz varianty produktu). Uvádíme vždy vnější rozměr vč. rámu. Zrcadla dodáváme vždy s trvale nalepenými úchyty pro svislé i vodorovné zavěšení. Tyto typy zrcadel bez úchytů pro zavěšení nedodáváme.Uchycení zrcadel počítá s minimální vůlí 5 mm mezi stěnou a vnitřní částí desky pro lepší ventilaci.

Kvalitní a oblíbený produkt Zrcadlo v rámu, bronzový monogram máte možnost pořídit také tady na našich stránkách v populární rubrice koupelnová zrcadla. Nyní můžete získat ještě podobné zboží z této sekce v bezva akci. To není všechno, naše nabídka je široká! Mrkněte také na další prověřené zboží od značky FORLIVING s.r.o.. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Tento oblíbený produkt Zrcadlo v rámu, bronzový monogram od populárního výrobce FORLIVING s.r.o. můžete najít tady teď právě opravdu levně. Nabídka již od 3 163 Kč.