Zrcadlo v rámu, bronzový versailleský ornament

Zrcadlo v rámu s bronzovými versailleskými ornamenty o šíři 64 mm. Zrcadlo z vysoce kvalitního materiálu AGC Mirox MNGE - ekologicky nezávadného... více informací »
Zrcadlo v rámu
3 012 Kč
Ověřit dostupnost
Zrcadlo v rámu s bronzovými versailleskými ornamenty o šíři 64 mm. Zrcadlo z vysoce kvalitního materiálu AGC Mirox MNGE - ekologicky nezávadného...

Zrcadlo v rámu s bronzovými versailleskými ornamenty o šíři 64 mm. Zrcadlo z vysoce kvalitního materiálu AGC Mirox MNGE – ekologicky nezávadného zrcadla nové generace má sílu 4 mm. Rám zrcadel je vyvinut především do vlhkého prostředí, zrcadla však můžete umístit nejen v koupelně, ale i kdekoliv ve vašem interiéru. Toto zrcadlo si můžete objednat ve více rozměrech od 42×52 cm až do 75×155 cm (viz varianty produktu). Uvádíme vždy vnější rozměr vč. rámu. Zrcadla dodáváme vždy s trvale nalepenými úchyty pro svislé i vodorovné zavěšení. Tyto typy zrcadel bez úchytů pro zavěšení nedodáváme.Uchycení zrcadel počítá s minimální vůlí 5 mm mezi stěnou a vnitřní částí desky pro lepší ventilaci.


Designový produkt Zrcadlo v rámu, bronzový je k sehnání rovněž na našem webu v rubrice koupelnová zrcadla. Získejte zlevněné produkty z naší rubriky za nejlepší ceny! To však není všechno, máme toho více. U nás v nabídce totiž najdete více produktů od dodavatele FORLIVING s.r.o.. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu. U zákazníků oblíbená značka FORLIVING s.r.o. má v nabídce velmi kvalitní sortiment. Nabídka platí do vyprodání zásob.

Levný kus Zrcadlo v rámu, bronzový versailleský ornament pocházející od značky FORLIVING s.r.o. snadno můžete sehnat zde teď v akci. Právě lze objednat jen za 3 012 Kč.