Zrcadlo v rámu, chromová mozaika

Zrcadlo v chromovém rámu s mozaikou o šíři 46 mm. Zrcadlo bez fazety z vysoce kvalitního materiálu AGC Mirox MNGE - ekologicky nezávadného zrcadla... více informací »
Zrcadlo v rámu
3 222 Kč
Ověřit dostupnost
Zrcadlo v chromovém rámu s mozaikou o šíři 46 mm. Zrcadlo bez fazety z vysoce kvalitního materiálu AGC Mirox MNGE - ekologicky nezávadného zrcadla...

Zrcadlo v chromovém rámu s mozaikou o šíři 46 mm. Zrcadlo bez fazety z vysoce kvalitního materiálu AGC Mirox MNGE – ekologicky nezávadného zrcadla nové generace má sílu 4 mm. Rám zrcadel je vyvinut především do vlhkého prostředí, zrcadla však můžete umístit nejen v koupelně, ale i kdekoliv ve vašem interiéru. Toto zrcadlo si můžete objednat ve více rozměrech od 38×48 cm až do 71×151 cm (viz varianty produktu). Uvádíme vždy vnější rozměr vč. rámu. Zrcadla dodáváme vždy s trvale nalepenými úchyty pro svislé i vodorovné zavěšení. Tyto typy zrcadel bez úchytů pro zavěšení nedodáváme.Uchycení zrcadel počítá s minimální vůlí 5 mm mezi stěnou a vnitřní částí desky pro lepší ventilaci.


Tento kvalitní a žádaný produkt Zrcadlo v rámu, chromová můžete dostat rovněž tu na našich stránkách v populární sekci koupelnová zrcadla. Prozkoumejte akční produkty z této oblíbené kategorie za super cenu. Možná hledáte něco jiného, nebojte, v nabídce toho máme víc. U nás totiž najdete další skvělé zboží od dodavatele FORLIVING s.r.o.. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu. Věhlasný dodavatel FORLIVING s.r.o. představuje prvotřídní zboží.

Unikátní kus Zrcadlo v rámu, chromová mozaika značky FORLIVING s.r.o. snadno můžete najít na našich stránkách teď téměř zdarma. Nyní lze objednat jen za 3 222 Kč.