Zrcadlo v rámu, leptané zlato

Zrcadlo bez fazety v rámu s imitací leptaného zlata o šíři 99 mm. Zrcadlo z vysoce kvalitního materiálu AGC Mirox MNGE - ekologicky nezávadného... více informací »
Zrcadlo v rámu
1 731 Kč
Ověřit dostupnost
Zrcadlo bez fazety v rámu s imitací leptaného zlata o šíři 99 mm. Zrcadlo z vysoce kvalitního materiálu AGC Mirox MNGE - ekologicky nezávadného...

Zrcadlo bez fazety v rámu s imitací leptaného zlata o šíři 99 mm. Zrcadlo z vysoce kvalitního materiálu AGC Mirox MNGE – ekologicky nezávadného zrcadla nové generace má sílu 4 mm. Rám zrcadel je vyvinut především do vlhkého prostředí, zrcadla však můžete umístit nejen v koupelně, ale i kdekoliv ve vašem interiéru. Toto zrcadlo si můžete objednat ve více rozměrech od 49×59 cm až do 82×162 cm (viz varianty produktu). Uvádíme vždy vnější rozměr vč. rámu. Zrcadla dodáváme vždy s trvale nalepenými úchyty pro svislé i vodorovné zavěšení. Tyto typy zrcadel bez úchytů pro zavěšení nedodáváme.Uchycení zrcadel počítá s minimální vůlí 5 mm mezi stěnou a vnitřní částí desky pro lepší ventilaci.


Unikátní a žádaný produkt jde pořídit rovněž tady na našem webu ve známé rubrice koupelnová zrcadla! Vyhledejte si vyjímečné zboží z této populární kategorie ve slevě! Oblíbený dodavatel FORLIVING s.r.o. vám může nabídnout špičkové zboží Mějte své oblíbené produkty vždy po ruce.

Tento designový kus Zrcadlo v rámu, leptané zlato od kvalitní značky FORLIVING s.r.o. můžete získat nyní levně. Nabídky již od 1 731 Kč.