Zrcadlo v rámu, měděná mozaika antická

Zrcadlo v měděném rámu s antickou mozaikou o šíři 70 mm. Zrcadlo bez fazety z vysoce kvalitního materiálu AGC Mirox MNGE - ekologicky nezávadného... více informací »
Zrcadlo v rámu
2 516 Kč
Ověřit dostupnost
Zrcadlo v měděném rámu s antickou mozaikou o šíři 70 mm. Zrcadlo bez fazety z vysoce kvalitního materiálu AGC Mirox MNGE - ekologicky nezávadného...

Zrcadlo v měděném rámu s antickou mozaikou o šíři 70 mm. Zrcadlo bez fazety z vysoce kvalitního materiálu AGC Mirox MNGE – ekologicky nezávadného zrcadla nové generace má sílu 4 mm. Rám zrcadel je vyvinut především do vlhkého prostředí, zrcadla však můžete umístit nejen v koupelně, ale i kdekoliv ve vašem interiéru. Toto zrcadlo si můžete objednat ve více rozměrech od 43×53 cm až do 76×156 cm (viz varianty produktu). Uvádíme vždy vnější rozměr vč. rámu. Zrcadla dodáváme vždy s trvale nalepenými úchyty pro svislé i vodorovné zavěšení. Tyto typy zrcadel bez úchytů pro zavěšení nedodáváme.Uchycení zrcadel počítá s minimální vůlí 5 mm mezi stěnou a vnitřní částí desky pro lepší ventilaci.


Levný výrobek Zrcadlo v rámu, měděná mozaika antická máte možnost koupit jednoduše tu v populární rubrice koupelnová zrcadla. Nyní můžete najít parádní kousky ve zmiňované kategorii za akční cenu. Věhlasná značka FORLIVING s.r.o. dodává prvotřídní sortiment A to je teprve začátek. To není všechno, máme toho více. Máme v nabídce však také více produktů od značky FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Tento kvalitní produkt Zrcadlo v rámu, měděná mozaika antická originál od značky FORLIVING s.r.o. můžete pořídit tady teď za výhodnou cenu. Akční cena od 2 516 Kč.