Zrcadlo v rámu, patinovaný bronzový ornament 56 mm

Zrcadlo v patinovaném rámu s bronzovými ornamenty o šíři 56 mm. Zrcadlo z vysoce kvalitního materiálu AGC Mirox MNGE - ekologicky nezávadného zrcadla... více informací »
Zrcadlo v rámu
1 098 Kč
Ověřit dostupnost
Zrcadlo v patinovaném rámu s bronzovými ornamenty o šíři 56 mm. Zrcadlo z vysoce kvalitního materiálu AGC Mirox MNGE - ekologicky nezávadného zrcadla...

Zrcadlo v patinovaném rámu s bronzovými ornamenty o šíři 56 mm. Zrcadlo z vysoce kvalitního materiálu AGC Mirox MNGE – ekologicky nezávadného zrcadla nové generace má sílu 4 mm. Rám zrcadel je vyvinut především do vlhkého prostředí, zrcadla však můžete umístit nejen v koupelně, ale i kdekoliv ve vašem interiéru. Toto zrcadlo si můžete objednat ve více rozměrech od 40×50 cm až do 74×154 cm (viz varianty produktu). Uvádíme vždy vnější rozměr vč. rámu. Zrcadla dodáváme vždy s trvale nalepenými úchyty pro svislé i vodorovné zavěšení. Tyto typy zrcadel bez úchytů pro zavěšení nedodáváme.Uchycení zrcadel počítá s minimální vůlí 5 mm mezi stěnou a vnitřní částí desky pro lepší ventilaci.


Tento kvalitní a levný kus Zrcadlo v rámu, patinovaný je k získání jednoduše tu na webu v oblíbené rubrice koupelnová zrcadla! Získejte kvalitní kousky z této populární rubriky za outletovou cenu.

Oblíbený a akční výrobek Zrcadlo v rámu, patinovaný bronzový ornament 56 mm od top značky FORLIVING s.r.o. seženete teď levně! Nyní lze objednat jen za 1 098 Kč.