Zrcadlo v rámu, tmavý provensálský dekor

Zrcadlo v tmavém rámu s provensálským dekorem o šíři 99 mm. Zrcadlo bez fazety z vysoce kvalitního materiálu AGC Mirox MNGE - ekologicky nezávadného... více informací »
Zrcadlo v rámu
2 835 Kč
Ověřit dostupnost
Zrcadlo v tmavém rámu s provensálským dekorem o šíři 99 mm. Zrcadlo bez fazety z vysoce kvalitního materiálu AGC Mirox MNGE - ekologicky nezávadného...

Zrcadlo v tmavém rámu s provensálským dekorem o šíři 99 mm. Zrcadlo bez fazety z vysoce kvalitního materiálu AGC Mirox MNGE – ekologicky nezávadného zrcadla nové generace má sílu 4 mm. Rám zrcadel je vyvinut především do vlhkého prostředí, zrcadla však můžete umístit nejen v koupelně, ale i kdekoliv ve vašem interiéru. Toto zrcadlo si můžete objednat ve více rozměrech od 49×59 cm až do 82×162 cm (viz varianty produktu). Uvádíme vždy vnější rozměr vč. rámu. Zrcadla dodáváme vždy s trvale nalepenými úchyty pro svislé i vodorovné zavěšení. Tyto typy zrcadel bez úchytů pro zavěšení nedodáváme.Uchycení zrcadel počítá s minimální vůlí 5 mm mezi stěnou a vnitřní částí desky pro lepší ventilaci.

Velmi prodávaný kus Zrcadlo v rámu, tmavý provensálský dekor můžete pořídit nyní tady na stránkách v oblíbené kategorii koupelnová zrcadla! Připravili jsme pro vás nové kusy z této oblíbené sekce ve výprodejové akci. Oblíbený dodavatel FORLIVING s.r.o. dlouhodobě dodává špičkové produkty. Můžete se sami přesvědčit u nás na webu.

Tento diskontní produkt Zrcadlo v rámu, tmavý provensálský dekor od známé značky FORLIVING s.r.o. jednoduše naleznete nyní za akční cenu! Nabídka již od 2 835 Kč.