Zrcadlo v rámu, vlnky hliník

Zrcadlo bez fazety v hliníkovém rámu s vlnkami z vysoce kvalitního materiálu AGC Mirox MNGE - ekologicky nezávadného zrcadla nové generace. Síla... více informací »
Zrcadlo v rámu
2 607 Kč
Ověřit dostupnost
Zrcadlo bez fazety v hliníkovém rámu s vlnkami z vysoce kvalitního materiálu AGC Mirox MNGE - ekologicky nezávadného zrcadla nové generace. Síla...

Zrcadlo bez fazety v hliníkovém rámu s vlnkami z vysoce kvalitního materiálu AGC Mirox MNGE – ekologicky nezávadného zrcadla nové generace. Síla zrcadla 4 mm. Šíře rámu 46 mm. Rám zrcadel je vyvinut především do vlhkého prostředí, zrcadla však můžete umístit nejen v koupelně, ale i kdekoliv ve vašem interiéru. Toto zrcadlo si můžete objednat ve více rozměrech od 38×48 cm až do 71×151 cm (viz varianty produktu). Uvádíme vždy vnější rozměr vč. rámu. Zrcadla dodáváme vždy s trvale nalepenými úchyty pro svislé i vodorovné zavěšení. Tyto typy zrcadel bez úchytů pro zavěšení nedodáváme.Uchycení zrcadel počítá s minimální vůlí 5 mm mezi stěnou a vnitřní částí desky pro lepší ventilaci.


Velmi oblíbený produkt lze sehnat také tu na našich stránkách v kategorii koupelnová zrcadla. Nyní můžete najít zlevněné produkty z této kategorie za internetové ceny! Přední značka FORLIVING s.r.o. vám poskytuje špičkový sortiment.

Kvalitní a levný kus Zrcadlo v rámu, vlnky hliník od oblíbené značky FORLIVING s.r.o. najdete právě teď téměř zdarma! Ceny od 2 607 Kč.