Zrcadlo větší

Zrcadlo. Materiál dubový masiv s povrchovou úpravou tvrdým voskovým olejem. Nátěr je pórovitý. Neodlupuje se, nepraská a netvoří šupiny, může se... více informací »
Zrcadlo větší
4 917 Kč
Ověřit dostupnost
Zrcadlo. Materiál dubový masiv s povrchovou úpravou tvrdým voskovým olejem. Nátěr je pórovitý. Neodlupuje se, nepraská a netvoří šupiny, může se...

Zrcadlo. Materiál dubový masiv s povrchovou úpravou tvrdým voskovým olejem. Nátěr je pórovitý. Neodlupuje se, nepraská a netvoří šupiny, může se jednoduchým přetřením znovu renovovat. Je odolný proti vlhku a vodě, opotřebení, necitlivý proti nečistotám. Nedochází k žádným tzv. vodním flekům. Znečištění se nechá snadno setřít. Jste příznivci rustikálního stylu? Prohlédněte si celou naši nabídku českého nábytku z masivu a doplňte si svoji sbírku. Rozměry: – šířka 61 cm – hloubka 2,2 cm – výška 136 cm Potřebujete-li výrobek jiného rozměru, neváhejte se na nás obrátit. U atypické výroby však prosím počítejte s prodloužením dodací lhůty na 8-10 týdnů.


Tento levný produkt najdete rovnou u nás v populární kategorii koupelnová zrcadla. Vyberte si ještě jiné kusy ze zmíněné kategorie ve slevě! Populární značka FORLIVING s.r.o. dlouhodobě dodává špičkové produkty. Náš sortiment je ale široký, máme v nabídce však také další vybrané produkty od značky FORLIVING s.r.o.. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Ve slevě kus Zrcadlo větší od známého výrobce FORLIVING s.r.o. můžete sehnat u nás právě v akci. Nyní pořídíte jen za 4 917 Kč.